مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش کاسه چرخ انواع خودروسنگین

آنچه در این مقاله می خوانید...

جنس عالی کاسه چرخ انواع خودروسنگینشرکت پخش کاسه چرخ انواع خودروسنگین اصفهان

مرکز پخش کاسه چرخ انواع خودروسنگین در تهران و بسیاری از شهرستان ها واقع شده است تا خریداران سراسر کشور بتوانند به راحتی و با کمترین هزینه محصول باکیفیت قابل قبولی را خرید نمایند.

کاسه چرخ قطعه ای چدنی یا فولادی می باشد که شکل دایره ای یا کاسه مانندی دارد و زیر چرخ ها نصب می شود و نقش مهمی روی کاهش سرعت خودرو در هنگام ترمز گیری دارد.

مرکز فروش کاسه چرخ انواع خودروسنگین

جنس عالی کاسه چرخ انواع خودروسنگین

جنس عالی کاسه چرخ انواع خودروسنگین

جنس عالی کاسه چرخ انواع خودرو سنگین باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • از چدن یا فولاد با ضخامت بالا تولید شده باشد.
  • داخل آن صاف می باشد و هیچ گونه برجستگی در آن دیده نشود.
  • لبه های آن خورده نباشد.
  • در مقابل فشار، ضربه و اصطکاک مقاومت عالی داشته باشد.

عملکرد کاسه چرخ به این صورت می باشد که هنگام ترمز گیری به چرخ ها کمک می کند تا سرعت خودرو کاهش پیدا کند و هر چه این قطعه کیفیت بالای داشته باشد سرعت عملکرد فوق العاده آن افزایش می یابد.

هنگام که راننده پای خود را روی پدال ترمز فشار می دهد لنت ترمز به چرخ ها برخورد می کند و بین آن ها اصطکاک ایجاد می شود و کاسه چرخ در مقابل این اصطکاک مقاومت بالای دارد و به چرخ ها کمک می کند تا سرعت خودرو کاهش یابد.

داخل کاسه چرخ کفشک های وجود دارد که باعث می شوند سرعت عملکرد چرخ ها هنگام ترمز گیری افزایش یابد تا سرعت خودرو کاهش پیدا کند در واقع هر چه فرآیند ترمز گیری بیشتری باشد کاهش سرعت خودرو افزایش می یابد.

کاسه چرخ در جنس های مختلفی مانند چدن، فولاد و آلومینیوم می باشد ولی کاسه چرخ خودرو های سنگین باید حتما از جنس چدن و فولاد باشد تا بتواند وزن خودرو و بار آن را تحمل کند. برخی از مدل های این قطعه دارای سیستم های خنک کننده می باشند.

شرکت پخش کاسه چرخ انواع خودروسنگین اصفهان

شرکت پخش کاسه چرخ انواع خودروسنگین اصفهان

شرکت پخش کاسه چرخ انواع خودرو سنگین اصفهان با اطلاعات کاملی که از بازار و میزان سفارشات خود دارد سعی می کند به میزان مناسبی کالا را از تولید کننده خریداری نماید تا با حجم بالای محصول در انبار مواجه نشود و بتواند همیشه کالا را در دسترس مشتریان بگذارد.

این قطعه نقش مهمی روی عملکرد خودرو دارد و می تواند در هنگام تصادفات و حرکت خودرو از سرعت گیرها به چرخ ها کمک کند تا سرعت خودرو را کاهش یابد که این می تواند از خراب شدن قطعات جلوگیری کند و در هنگام تصادفات خسارت های جانی و مالی را کاهش دهد به همین دلیل شرکت کاسه چرخ توانسته با فروش این محصول درآمد خوبی را برای خود ایجاد نماید.

کامران برزگر قهفرخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *