مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کلی کاسه چرخ کامیون اسکانیا

آنچه در این مقاله می خوانید...

شناخت بهتر انواع کاسه چرخ خودرو سنگینراهنمای خرید کاسه چرخ کامیون اسکانیا

خرید کلی کاسه چرخ کامیون اسکانیا توسط کارخانجات تولید کننده خودرو های سنگین و فروشندگان لوازم یدکی خودرو انجام می شود و با خرید انبوه موفق می شوند هزینه کمتری را صرف تهیه محصول کنند.

کاسه چرخ کامیون یکی از اجزای مهم یک نوع خودروی سنگین محسوب می شود و اگر کیفیت مناسبی نداشته باشد می تواند روی رفت و آمد کامیون تاثیر گذار باشد.

خرید کلی کاسه چرخ کامیون اسکانیا

شناخت بهتر انواع کاسه چرخ خودرو سنگین

شناخت بهتر انواع کاسه چرخ خودرو سنگین

انواع کاسه چرخ خودرو سنگین شامل گزینه های زیر می شوند:

 • کاسه چرخ چدنی
 • کاسه چرخ آهنی
 • کاسه چدن خاکستری
 • کاسه چرخ فولادی 
 • کاسه چرخ آلومینیومی

کاسه چرخ روی محور چرخ خودرو نصب می شود و زمانی که راننده روی ترمز ها فشار می آورد باعث می شود تا لنت و کاسه چرخ با هم برخورد و چفت شوند که این باعث کاهش سرعت خودرو می شود.

در تریلی ها و خودرو های سنگین چون وزن آن ها بالا است و بار هم دارند کاسه چرخ آن ها بیشتر در عقب خودرو نصب می شود تا در هنگام ترمزی گیری لنت و کاسه چرخ با هم درگیر شوند و خودرو سریع تر خاموش شود.

این قطعه اولین بار برای تجهیزات استاندارد تریلی ها و کامیون ها تولید و استفاده شده اما امروزه در تمام خودرو ها از آن استفاده می کنند.

کاسه چرخ در جنس های مختلفی تولید می شود ولی جنس چدن آن بهترین گزینه برای خودرو های سنگین می باشد که استحکام بالای دارد و می تواند وزن خودرو و بار آن را تحمل کند.

برخی از نمونه های این محصول دارای فن های خنک کننده می باشند علاوه بر این صدای کمی دارند و با توجه به نوع خودرو سنگین طراحی و ساخت کاسه چرخ آن کاملا متفاوت می باشد به عنوان نمونه کاسه چرخی که در کامیون های قدیمی استفاده می شود با کاسه چرخی که در کامیون های جدید کاربرد دارد متفاوت است.

راهنمای خرید کاسه چرخ کامیون اسکانیا

راهنمای خرید کاسه چرخ کامیون اسکانیا

راهنمای خرید کاسه چرخ کامیون اسکانیا شامل گزینه های زیر می شود:

 • حتما جنس چدنی آن را انتخاب کنید.
 • به بسته بندی پلمپ شده آن توجه کنید.
 • میزان تن کامیون خود را در نظر بگیرید تا کاسه چرخ بتواند وزن خودرو و بار آن را تحمل کند.
 • برای اطمینان از کیفیت کالا حتما به سراغ برند های شرکت های معتبر بروید چون کیفیت بالای این قطعه می تواند روی عملکرد خودرو تاثیر فوق العاده ای بگذارد علی الخصوص در هنگام تصادفات 
 • به خرید اینترنتی اقدام کنید تا حق انتخاب بیشتری داشته باشید و با انواع برند ها و قیمت آشنا شوید تا بتوانید بهترین قطعه را خرید کنید.
 • خودرو های سنگین چون جزو خوردو های پر رفت و آمد می باشند با کیفیت بودن قطعات آن من جمله کاسه چرخ آن ها فوق العاده حیاتی و ضروری می باشد.
کامران برزگر قهفرخی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات … دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *